Zaproszenia na turniej - info.

Witam, dostaliśmy zaproszenia na turnieje:

1. Sobota 17 stycznia - turniej w Konstantynowie Łódzkim dla rocznika 2007. W godzinach w przybliżeniu 9-14. Koszt wpisowego 200zł na drużynę. Udział biorą drużyny: Zjednoczeni Stryków, Włókniarz Konstantynów, Widzew Łódź, Orzeł Łódź. Rodzice zapewniają transport.

2. Niedziela 18 stycznia - turniej w Koluszkach dla rocznika 2006. W godzinach w przybliżeniu 9-15. Wpisowe na drużynę 350 zł w tym obiad dla każdego jest wliczony. Turniej rozgrywany na dwóch boiskach jednocześnie, po 4 zawodników, bez bramkarzy. Drużyny KKS Koluszki, GKS Bełchatów, Widzew Łódź, ŁKS Łódź, UKS Orlik Ujazd, Stal Głowno, UKS OSA Osjaków, Zjednoczeni Stryków. Rodzice zapewniają transport.

Jest jeszcze opcja żeby dodatkowo pojechać w sobotę też 17stycznia na turniej do Łodzi dla rocznika 2006, który odbędzie się w Łodzi na CHKS-ie ul.Kosynierów Gdyńskich. Wpisowe 300 zł na drużynę ale jeszcze do ustalenia na wtorkowym treningu czy damy radę pojechać.