Udany Turniejowy weekend za Nami.
Pracowity weekend miała drużyna Zjednoczonych Stryków rocznik 2006-2007, która rozegrała w tym czasie dwa turnieje. Najpierw w sobotę zawodnicy z rocznika 2007 rozegrali turniej w Konstantynowie Łódzkim "KANZAS CUP", w turnieju wzięło udział 5 drużyn, system "każdy z każdym" plus rewanże, w turnieju nie była prowadzona klasyfikacja miejsc więc każdy był zwycięzcą ale gdyby była to młodzi zawodnicy Zjednoczonych Stryków zajęliby 2 miejsce, za Orłem Łódź która była bezapelacyjnie najlepsza ale wyprzedziliśmy Widzew Łódź i dwie drużyny gospodarzy Włókniarza Konstantynów. Najlepszym Zawodnikiem drużyny Zjednoczonych został Mateusz Modzelewski również najlepszy strzelec Strykowskiej drużyny - 7 bramek.
Graliśmy w składzie: Mateusz Modzelewski (7 bramek), Ambroziewicz Denis, Mlonek Mateusz,Ciołek Mateusz, Marszałek Filip (1 bramka), Merda Maciek, Przybysz Marysia, Zaborowski Julek (2 bramki), Pacyna Daniel (2 bramki).
Włókniarz A - Włókniarz B 2:0 2:1
Zjednoczeni - Orzeł Łódź 1-6 0-4
Widzew - Włókniarz A 5-0 2-0
Włókniarz B - Orzeł 0-8 0-6
Zjednoczeni - Widzew 1-0 2-0
Włókniarz A - Orzeł 0-9 0-9
Włókniarz B - Widzew 0-4 0-6
Zjednoczeni - Włókniarz A 2-1 1-1
Orzeł - Widzew 6-1 1-2
Włókniarz B - Zjednoczeni 0-1 0-5
1. Orzeł Łódź 21 pkt
2. Zjednoczeni 16 pkt.
3.Widzew 15 pkt.
4. Włókniarz K. A 7 pkt.
5. Włókniarz K. B 0 pkt.
W niedzielę do Koluszek na turniej pojechała drużyna złożona z zawodników z rocznika 2006, gdzie na zaproszenie KKS Koluszki rozegrano II Ogólnopolski Turniej POL-HUN CUP dla rocznika 2006 i młodsi, w turnieju wzięło 10 drużyn, system gry "każdy z każdym", grano po 4 zawodników na 4 bramki (zasady FUNINO), dwie najlepsze drużyny które zgromadziły najwięcej punktów grały w finale, a w nim spotkały się GKS Bełchatów i Widzew Łódź, drużyną lepszą okazała się drużyna z Bełchatowa wygrywając w Finale 5-2, pozostałe drużyny zajęły ex aequo 3 miejsce lecz trzeba napisać, że Zjednoczeni Stryków spisali się bardzo dobrze bo w silnym turnieju gdyby prowadzona była klasyfikacja zajęłaby wysokie 5 miejsce,wygrywając między innymi z ŁKS-em Łódź, Stalą Glowno,a na dodatek Nasz zawodnik Michał Florczak został wybrany na Najlepszego Zawodnika całego Turnieju.
Skład Zjednoczonych: Florczak Michał, Głowacki Bartek, Kielak Mikołaj, Pawlak Antonina, Szabała Gabriel, Szczerbiak Sebastian, Szklarek Sebastian, Florczak Franciszek.
Zjednoczeni Stryków - Stal Głowno 4-3
Zjednoczeni Stryków -Widzew II Łódź 2-8
Zjednoczeni Stryków - Widzew Łódź 0-6
Zjednoczeni Stryków - UKS Osjaków 5-2
Zjednoczeni Stryków - GKS Bełchatów 3-11
Zjednoczeni Stryków - GKS II Bełchatów 4-4
Zjednoczeni Stryków - ŁKS Łódź 5-2
Zjednoczeni Stryków - UKS Orlik Ujazd 6-5
Zjednoczeni Stryków - KKS Koluszki 2-5
1. GKS Bełchatów 27pkt
2. Widzew 24 pkt
3. KKS Koluszki 21 pkt.
4. Widzew II 15 pkt
5. Zjednoczeni 13 pkt.
6. UKS Osa Osjaków 12 pkt.
7. GKS II Bełchatów 10 pkt
8. ŁKS Łódź 9pkt.