O klubie

Witamy na stronie Szkółki Piłkarskiej ORLIK grupy rocznik 2006-2007 pod patronatem klubu Klubu MKS Zjednoczeni Stryków.

Do klubu mogą zapisać się chłopcy z rocznika 2006-2007. Jedynym wymogiem przystąpienia do pierwszych zajęć jest dobry stan zdrowia chłopca (zaświadczenie lekarskie). Zawodnik powinien posiadać również strój sportowy (koszulka, spodenki, korkotrampki, dres lub zwykłe tenisówki).

W okresie wiosenno-letnim (umownie kwiecień-październik) treningi odbywają się na boisku Orlik w Strykowie ul. Targowa 21, we wtorki i czwartki g.18.

W okresie zimowym (umownie listopad-marzec) treningi odbywają się na sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Nr 1 w Strykowie ul. Targowa 21.

Chłopcy, którzy chcą zapisać się do Szkółki powinni stawić się minimum15 min przed zajęciami.

Ze sportowym pozdrowieniem.
Trener Sadecki Rafał. (tel.501385225)