Zwycięstwo na koniec.

Zwycięstwem zakończył się Nasz ostatni mecz ligowy w tej rundzie na wyjeździe ze Startem Brzeziny. Na mecz jechaliśmy z myślą że o trzy punkty może być ciężko ponieważ w zeszłym sezonie zremisowaliśmy u siebie 2-2. I taki też był początek meczu ponieważ był wyrównany i mało czystych sytuacji strzeleckich w końcu w 19 minucie zdobyliśmy bramkę, a w 30 minucie tzw. "do szatni" zdobyliśmy drugą bramkę, która mogła podłamać przeciwnika. W drugiej połowie podkręciliśmy tempo a co za tym idzie dołożyliśmy kolejnych 6 bramek, przeciwnikowi udało się strzelić tylko jedną i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 8-1. Poniżej link do statystyk z meczu, zdjęcia na naszym Facebook.