Turniej w Wiączyniu - niedziela 26.04

Witam, w tym tygodniu zamiast meczu ligowego jedziemy na turniej do Wiączynia Dolnego, który zostanie rozegrany na Orliku przy Gimnazjum (gmina Nowosolna). Turniej rozpoczyna się o g.8:30, kończy około g.14:30. Składka min 15 zł. Wystawiamy dwie drużyny w turnieju. Zbiórka pod orlikiem g.8 lub na miejscu ok.g.8:20. Więcej szczegółów na czwartkowym treningu.

Informacje dla Rodziców:
Termin:turniej rozpoczyna się o 8:30, kończy się ok. 15-tej. Każda drużyna gra 4 mecze (3 w grupie, jeden o miejsce).
Wyżywienie: impreza ma charakter piknikowy, dla zawodników organizatorzy zapewniają w godzinach 11:20-13:00 posiłek: kiełbaska z grilla, chlebek, musztarda/keczup. Każdy zawodnik otrzyma też baton i soczek. Kupony na posiłki dostanie Opiekun drużyny.
Potrawy z grilla i napoje będą dostępne również (odpłatnie) dla Rodziców\Opiekunów. O grilla dba wyspecjalizowana firma - sponsor imprezy. Obok Gimnazjum znajduje się mały sklepik spożywczy.
Wypoczynek i zdrowie: Ze względu na brak miejsc siedzących Orlik nie został dopuszczony jako organizator meczu Ligi Mistrzów :), weźcie ze sobą kocyki piknikowe lub przenośne krzesełka.W ramach profilaktyki zdrowotnej każdy będzie mógł wykonać badania poziomu cukru - aby badanie miało wiarygodny wynik trzeba być na czczo. Będzie można też wykonać pomiar ciśnienia.
Rekreacja i rozrywka: Każda drużyna powinna mieć reprezentację do gry w Petanque (bule) - skład do ustalenia na miejscu. Na trawiastym boisku oprócz rozgrzewki będzie można grać np. w badmintona (jak kto ma). Przewiduje się, że każdy, kto przyjedzie rowerem, dostanie od Organizatora upominek. Wzdłuż Gimnazjum do lasu prowadzi droga, która nadaje się do "kijków". Nasi sponsorzy będą zbierać ankiety, wśród ankietowanych będą rozlosowane nagrody.
Parking: W godzinach 8:00-9:30 samochody będą kierowane przez wolontariuszy na wskazane miejsca parkingowe w otoczeniu Gimnazjum.
Miejsce Turnieju (Polsko-Hiszpańskiego Dnia Sportu):
Wiączyń Dolny 18 łódzkie 92-701 Łódź 35 Polska
Organizator:
Przez cały czas dedykowani wolontariusze będą wspierać Państwo i Zawodników.
Bule (inaczej petanque) to popularny sport w Hiszpanii, zasady gry są tutaj:http://www.upksbula.pl/?page_id=15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Informacje dla Trenerów\Opiekunów
Zgłoszenia: proszę o podesłanie listy zawodników do środy 22.04.
Szatnie: szatnie bedą wspólne dla kilku drużyn, jeśli jest potrzeba wydzielenia osobnej szatni dla Zawodniczek to proszę o taką informacje do środy 22.04.
Karty pamiątkowe: Aby przygotować pamiątkowe karty zawodników proszę o logo drużyny i zdjęcia zawodników. Zdjęcia powinny być podpisane: "druzyna imię nazwisko".jpg, 500 kB - można wysłać emailem do środy 22.04.
Jeśli nie ma szans na zdjęcia zawodników albo jest to bardzo skomplikowane, to zrobimy karty z logo drużyny, imieniem i nazwiskiem zawodnika.
Zmiany w składzie są możliwe (ostateczna lista zawodników przed rozpoczeciem Turnieju), natomiast wtedy nie mamy możliwości przygotowania indywidualnej karty. Do środy potrzebuję orientacyjną liczbę Zawodników na potrzeby zamówienia posiłków.
Wpisowe:150 zł, preferowany jest przelew na konto do piątku 24 kwietnia

Gminno Parkowe Centrum Kultury I Ekologii w Plichtowie

Plichtów 21 92-701 Łódź

nr konta: 60 8781 0006 0033 6428 2000 0010

w tytule należy podać “Turniej piłki nożnej 2006/07 - PHDS 2015” + nazwa drużyny

Jeśli ktoś chce zapłacić na miejscu - proszę o informację do piątku 24.04, przygotowane zostaną potwierdzenia KP na Turniej.

Nagrody indywidualne: Trenerzy bedą brać udział w wybraniu najlepszych graczy Turnieju, proszę obserwować talenty w takcie rozgrywek.
Podział grup na drużyny:
Grupa "Almeria"
1. AF Widzew Brzeziny
2. Nowosolna Łódź (SP 202)
3. Zjednoczeni Stryków I
4. AFTH Chojny
Grupa "Bilbao"
1. Andrespolia
2. Zjednoczeni Stryków II
3. Młodzieżowa Szkółka Piłkarska Łódź
4. Boruta Zgierz

Pierwsze mecze: