Turniej Halowy o Puchar Marszałka

Witam, w najbliższą niedzielę zostanie rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Do fazy finałowej w każdej kategorii wiekowej zakwalifikują się po dwie najlepsze drużyny wyłonione w eliminacjach okręgowych. W Łodzi turniej kwalifikacyjny rocznika 2007 zaplanowano na 5 listopada.

Tego dnia w Atlas Arenie wystąpi osiem zespołów. W grupie A zagrają: Orzeł Łódź, UKS SMS Łódź, Jutrzenka Bychlew, PTC Pabianice i MKS Łęczyca. Grupę B tworzą: Boruta Zgierz, Zjednoczeni Stryków, ŁKS Łódź, Victoria Rąbień i Feniks PSA. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 8.30. Mecze w grupach odbywać się będą systememkażdy z każdym. Po tym etapie cztery czołowe zespoły (po dwa z każdej grupy) zagrają w półfinałach, których zwycięzcy zagwarantują sobie udział w finałowym turnieju na szczeblu wojewódzkim.

Na turniej powołani zostali:

Oliwier Mitek, Ambroziewicz Denis, Florczak Franciszek, Kaczmarek Piotr, Lebiedowicz Tymon, Lesiak Szymon, Małecki Kuba, Marszałek Filip, Modzelewski Mateusz, Pacyna Daniel, Przybysz Mateusz, Zaborowski Juliusz.

Adres hali: Hala ATLAS Arena Łódź ul.Bandurskiego 7.

Więcej szczegółów w linku poniżej