Turniej 2 Maja - Piknik Rodzinny na Orliku
W sobotę 2 Maja na Boisku Orlik w Strykowie odbył się turniej piłki nożnej (rocznik 2006 i młodsi) z okazji Dnia Święta Flagi Rzeczypospolitej o Puchar Burmistrza Strykowa. Turniej uroczyście rozpoczął Burmistrz Miasta Strykowa wraz ze Starostą Zgierskim. Wzięło w nim udział sześć drużyn PSP Andrespol, Boruta Zgierz, Pelikan Łowicz i z uwagi na bardzo liczną rzeszę dzieciaków z Naszego Klubu Zjednoczeni Stryków wystawiliśmy aż trzy drużyny które przyporządkowaliśmy do znanych zawodników Reprezentacji Polski jak "Lewandowski", "Błaszczykowski", "Piszczek". Mimo że w turnieju nie było prowadzonej klasyfikacji i każdy zawodnik został uhonorowany medalem to drużyna Zjednoczeni Stryków "Lewandowski" w składzie Szabała Gabriel, Pawlak Tosia, Modzelewski Mateusz, Szklarek Sebastian, Fijałkowski Szymon, Sławiński Dawid, Gabała Filip zajęłaby pierwsze miejsce zdobywając 12 pkt, drugie Pelikan 10 pkt, trzecie Boruta Zgierz 9pkt. Najlepszym strzelcem został reprezentant Strykowa Dawid Sławiński, najlepszym bramkarzem Denis Ambroziewicz. W poszczególnych drużynach wyróżniono Boruta Zgierz - Slawski Tymoteusz, PSP Andrespol Seweryn Banach, Zrazek Tomasz, Zjednoczeni Stryków "Lewandowski" - Pawlak Anotnina, Zjednoczeni Stryków "Błaszczykowski" - Dąbrowski Jan, Zjednoczeni Stryków "Piszczek" - Brzeziański Wojtek.
Cały skład Strykowa: Szabała Gabriel, Pawlak Tosia, Modzelewski Mateusz, Szklarek Sebastian, Fijałkowski Szymon, Sławiński Dawid, Gabała Filip, Szczerbiak Sebastian, Budziarski Bastian, Miernik Filip, Stefański Maciej, Jatczak Kacper, Topolski Patryk, Chojancki Maciej, Pytliczek Julia, Brzeziański Wojciech, Mlonek Mateusz, Malinowski Aleksander, Ciołek Mateusz, Dąbrowski Jan, Wasielewski Jakub, Głowacki Bartek, Pacyna Daniel, Ambroziewicz Denis. Gratulacje dla wszystkich byliście świetni.
Równolegle podczas rozgrywanego Turnieju trwał piknik Rodzinny na którym można było zjeśc kiełbaskę z grilla, niebieską watę cukrową, a dla najmłodszych przedszkolaków gry i konkursy. Natomiast nad zalewem były prowadzoe wyścigi w różnych konkurencjach wiekowych i dystansach i trzeba też wspomniec o Naszej zawodniczce Tosi Pawlak, która w trakcie rozgrywania meczu w turnieju na chwilę zeszłą aby wzią udział w biegu, który wygrała, a następnie wróciła na mecz i jeszcze strzeliła bramkę. Niebywałe Gratulujemy.
Zjednoczeni Stryków Lewandowski - Boruta Zgierz 1-0

Zjednoczeni Stryków Błaszczykowski -Pelikan Łowicz 0-0