Remis w ostatniej minucie oraz zwycięstwo.

W ostatni weekend rozegraliśmy dwa mecze. W niedzielę pojechaliśmy do Andrespola gdzie mierzyliśmy się w spotkaniu ligowym z miejscową akademią piłkarską. Niestety od 15 minuty meczu przegrywaliśmy po bramce samobójczej. Po straconej bramce "rzuciliśmy" się do odrabiania strat ale niestety byliśmy nieskuteczni, bardzo dobrze w bramce spisywał się bramkarz miejscowych który był pewnym punktem swego zespołu trzeba nadmienić że Nasi bramkarze także bronili bardzo dobrze niejednokrotnie ratując Nasz zespół od straty bramki po kontrach gospodarzy. Dopiero w ostatniej minucie meczu, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, największym sprytem w zamieszaniu w polu karnym wykazał się Michał F. strzelając wyrównującego gola. Sędzia chwile później zakończył mecz.

W sobotę także rozegraliśmy mecz sparingowy z Akademią Piłkarską z Nowosolnej GOAL, którą wysoko pokonaliśmy 15-1. Bramki zdobywali Franek F. 5, Mateusz Mod. 2, Jan D. 2, Juliusz Z.2, Norbert Ch.1, Szymon F. 1, Mateusz C.1, Szymon L.1.