Nasi Mali Giganci NAJLEPSI!!!

Z okazji Mikołajek odbył się Turniej Halowy "MALI GIGANCI" na który zostaliśmy zaproszeni przez Football Accademy Łódź. W turnieju wzięło udział 10 drużyn, a Nasza drużyna Zjednoczonych Stryków okazała się najlepsza i wygrała cały turniej pokonując w finale PSV Łódź 1-0 po bramce Szymona Lesiaka. Bramkarz Zjednoczonych Stryków Radosław Kosielski został wybrany najlepszym zawodnikiem całego turnieju, a Szymon Lesiak najlepszym zawodnikiem drużyny.

Drużyna Zjednoczonych grała w składzie: Radosław Kosielski, Oliwier Mitek, Szymon Lesiak, Tymon Lebiedowicz, Piotr Kaczmarek, Mateusz Modzelewski, Mateusz Przybysz, Mateusz Ciołek, Radosław Zaborowski, Jan Dąbrowski, Mateusz Mlonek, Fili Marszałek. Trenerem podczas turnieju był Marcin Marszałek (drugi trener, pierwszego trenera zatrzymały obowiązki służbowe), a kierownikiem Rafał Modzelewski.

GRATULACJE!!

Zjednoczeni Stryków - SMS Łódź (dziewczyny) 0-0

Zjednoczeni Stryków - Atom Łódź 3-0 (Zaborowski, Lesiak, Mlonek)

Zjednoczeni Stryków - FC Futbol 2-1 (Marszałek, Przybysz)