Kolejka na remis.

Obydwie Nasze drużyny zremisowały swoje mecze w miniony weekend, młodsi w Lidze Żak (rocznik 2007) przełamali się i zdobyli swój pierwszy punkt w lidze remisując 4-4 z Mazovią Tomaszów Mazowiecki (bramki strzelali Filip Marszałek x2 i Florczak Franek x2) i grając praktycznie jednym składem bez rezerwowych, tracąc bramkę na remis praktycznie w końcówce spotkania.

Starsi koledzy w Lidze Orlik ze Zgierza przywieźli cenny punkt, remisując z liderem Borutą Zgierz 6-6. Mecz toczył się bardzo dużym tempie praktycznie akcje za akcje mimo że prowadziliśmy 3-0 po 15 minutach to nie udało nam się utrzymać prowadzenia, gospodarze przebudzili się i udało im się doprowadzić w ostatecznym rozrachunku na 5 minut przed końcem doprowadzić do remisu. Bramki zdobywali Jasiński Jakub x3, Sławiński Dawid x2, Pawlak Tosia x1. Asysty Florczak Michał x4, Sławiński Dawid x1.