Turniej ORICUP - 3 miejsce

Zawodnicy Zjednoczonych Stryków z rocznika 2007 w sobotę 7 stycznia wzięli udział w Turnieju Halowym ORICUP  organizowanym przez UKS ŁÓDŹ RETKINIA. Chłopaki spisali się świetnie gdyż zajęliśmy 3 miejsce. W turnieju wzięło udział 10 drużyn podzielonych na dwie grupy.

Grupa A: Football Academy Zachód I, SMS Piątek, Orzeł Łódź, Start Brzeziny, Włókniarz Konstantynów Łódzki.

Grupa B: Football Academy Zachód II, Soccer Słupno, UKS 35 Łódź, Concordia Piotrków Tryb., Zjednoczeni Stryków

Football Academy Zachód II - Zjednoczeni Stryków 0-3 (Florczak, Modzelewski, Pacyna)

UKS 35 Łódź - Zjednoczeni Stryków 0-1 (Pacyna)

Concordia Piotrków Trybunalski - Zjednoczeni 0-0

Soccer Słupno - Zjednoczeni 5-1 (Modzelewski)

W grupie Zjednoczeni Stryków zajęli 2 miejsce i awansowali do półfinału. Gdzie niestety przegraliśmy z Orłem Łódź 0-5

Pół-finał Zjednoczeni Stryków - Orzeł Łódź 0-5

W meczu o 3 miejsce chłopaki spięli się, przełamali kryzys i wygrali 2-0.

Zjednoczeni Stryków - Football Academy Zachód I 2-0 (Zaborowski, Pacyna)

Cały turniej wygrała drużyna Orzeł Łódź, która po karnych pokonała Soocer Słupno.

Najlepszym zawodnikiem w drużynie Zjednoczonych Stryków został wybrany Daniel Pacyna.

Zjednoczeni Stryków grali w składzie: Ambroziewicz Denis, Marszałek Filip, Zaborowski Juliusz, Modzelewski Mateusz, Mlonek Mateusz, Pacyna Daniel, Florczak Franciszek, Lesiak Szymon.

Powiązana galeria: