Pokazali charakter. Zwycięstwo z vice-liderem.

Powoli zbliża się sezon piłkarski ku końcowi.Już 19 kolejka za Nami i w tej kolejce starszy rocznik grał w mecz na wyjeździe z Victorią Rąbień był to mecz o 5 miejsce w tabeli niestety przegraliśmy 5-3 a o porażce zdecydowała pierwsza kwarta w której straciliśmy 4 bramki i ciężko już było odrobić tą stratę.

Młodsi zawodnicy (2007) grali swój mecz w Kutnie u vice lidera i po ostatnich wynikach gdzie zdecydowanie przegraliśmy dwa ostatnie spotkania wydawało się że i w tym spotkanie będzie ciężko o punkty. Początek meczu też to wskazywał ponieważ po 5 minutach przegrywaliśmy 0-2 ale chłopaki pokazali charakter najpierw doprowadzając do remisu 2-2, a później zdecydowanie i skutecznie kontowaliśmy przeciwnika wygrywając ostatecznie 7-3 z vice liderem Różą Kutno.