OBÓZ SPORTOWY LATO 2017 - info szczegóły

Centrum Sportu i Rekreacji

ul. Chojnicka 19

89-400 Sępólno Krajeńskie

Serdecznie zapraszamy Kierownictwo, Działaczy i sportowców skupionych w klubach,

organizacjach i stowarzyszeniach sportowych.

Centrum Sportu i Rekreacji to pięknie usytuowany całoroczny kompleks sportowo-szkoleniowo-wypoczynkowy stanowiący idealną bazę treningową i noclegową dla wszystkich odwiedzających nas sportowców i gości zarówno turystycznie jak i służbowo.

Centrum Sportu i Rekreacji zlokalizowane jest przy ul. Chojnickiej 19 w Sępólnie Krajeńskim. Mieści się tu kompleks sportowy, w którego skład wchodzą:

a) nowoczesna hala widowiskowo - sportowa KRAJNA ARENA,w której oprócz pełnowymiarowych boisk do piłki ręcznej, piłki siatkowej i koszykowej, funkcjonuje kącik odnowy biologicznej (jacuzzi, sauna parowa, sauny suche)

b) stadion sportowy z bieżnią lekkoatletyczną oraz pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej

c) baza noclegowa-do Panstwa dyspozycji oddajemy pawilon noclegowy usytuowany w kompleksie sportowo-leśnym na terenie CSiR. Baza noclegowa to 2 pokoje 2 osobowe z łazienką i TV, 3-4 osobowe z łazienką w łączniku. Ogółem dysponujemy 36 miejscami noclegowymi w wersji standard.

Dodatkowo posiadamy noclegi w skrzydle obiektu. Są to pokoje 2,4 osobowe z łązienką zewnętrzną (pokoje tzw. 19), pokoje 4, 8 osobowe z łazienkami (pokoje tzw. "30" ), pokoje 2,4 osobowe o podwyższonym standardzie z aneksem kuchennym oraz TV (pokoje tzw. apartament nr 1) oraz pokoje 2 osobowe z TV, 6 osobowe

d) Punkt gastronomiczny

e) boisko treningowe do piłki nożnej - pełnowymiarowe

f) kort ziemny ceglasty do tenisa ziemnego - główny oraz treningowy